VšĮ „1000 km lenktynės“ jau laukia paraiškų į šiemet vyksiantį jubiliejinį, 25-ąjį automobilių sporto festivalį

Tapo jau įprasta, jog kiekvienų metų vidurvasarį didžiausiame šalies kurorte vykstančios „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės susilaukia išskirtinio dėmesio.

24 tokių lenktynių festivalius organizavo gerai žinoma sportinių renginių organizatorė VšĮ „Promo Events“, o šiemet darbų estafetę iš jos perima ką tik įsikūrusi VšĮ „1000 km lenktynės“.

„Niekas ypatingai nepasikeitė, o naują padalinį sukūrėme norėdami labiau išgryninti lenktynių organizatorius ir jų vardą, kad jį iškart įsimintų ne tik šalies, bet ir užsienio partneriai“, – sako naujosios VšĮ vadovas Darius Jonušis.

Pirmasis naujosios VšĮ „1000 km lenktynės“ darbas – paskelbta šiemet vyksiančių „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių registracija.

Niekas neabejoja, jog taip bus ir šiemet. Mat nuo pat 2000-ųjų didžiausios Baltijos šalyse rengiamos maratoninės automobilių lenktynės šiemet bus neeilinės, o jubiliejinės, jau 25-osios renginio istorijoje.

Nuo sausio 10 d. renginio organizatoriai jau laukia komandų paraiškų į jubiliejines, 25-ąsias paeiliui vyksiančias lenktynes Palangoje, kurioms daugelis komandų jau senai pradėjo rengtis.

Savo ketinimus nepraleisti 25-tą kartą vyksiančių „Aurum 1006 km powered by Hankook“  lenktynių jų dalyviai gali dokumentiškai įforminti jau nuo sausio 10 dienos, užsiregistravę adresu www.racing.lt, ir, kaip jau įprasta, pateikę būtiniausią informaciją apie lenktynėse dalyvausiančią komandą.

Lenktynių organizatoriaus interneto puslapyje ir Facebook paskyroje skelbiami 2024 m. lenktynių dokumentai, pagrindinės varžybų taisyklės ir kita informacija.

„Nors iki lenktynių, palyginti, dar nemažai laiko, tačiau jis bėga labai greitai, o anksčiau pateikta paraiška jose dalyvauti – tarsi įpareigojimas komandai, primenantis, jog pasirengimo darbų nevalia atidėlioti, – sako Darius Jonušis. – 24 metų organizacinė patirtis jau ne kartą patvirtino aksiomą, jog pirmieji, suskubę pateikti paraiškas, niekada nepralošia“.

 

Būtent jiems atitenka pirmenybė rinktis ne tik specialią pagalbinę techniką, bet ir patogiausias laikinųjų garažų lokacijos vietas ar atvykstantiems komandos gerbėjams šalia esančiame kempinge.

Rimtą sportininkų ir komandų požiūrį į prestižines „Aurum 1006 km powered by

Hankook“ lenktynes liudija ir tas faktas, jog jau vakar, pirmąją registracijos dieną į organizatorių duris pasibeldė net trys komandos – „Antėja racing“, „Porsche Baltic 91“ ir „Prime auto“.

Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos

„Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“