“LG OLED & LKU BY PORSCHE CLUB LITHUANIA” KOMANDA “AURUM 1006 KM” LENKTYNĖSE STARTUOS SU NAUJU VAIRUOTOJU, KOKIO PALANGA DAR NĖRA MAČIUSI

Benjamin Barker

“Aurum 1006 km” lenktynių senbuviai bei prizininkai “LG OLED & LKU by Porsche Club Lithuania” (nr. 5) komanda šių metų lenktynėms paruošė tikrą bombą. Prie komandos branduolio – Manto Janavičiaus, Aurelijaus Rusteikos bei Mariaus Bartkaus šįkart prisijungs ketvirtas vairuotojas Benjamin’as “Ben” Barker’is (linkiname: https://www.benbarkermotorsport.com). Tai – pasaulinio lygio žvaigždė visiškai neseniai “LeMans 24” lenktynėse savo komandą iš paskutinės vietos atvedęs į trečiąją. Tokio lygio profesionalo šios lenktynės dar nėra mačiusios.

“Šį naująjį savo komandos narį galėtume palyginti nebent su Jeroenu Bleekemolenu, kurį kažkada į lenktynes buvo pasikvietęs Benediktas Vanagas. Džiaugiuosi, kad pavyko į komandą pasikviesti pasaulinio lygio žvaigždę ir tikiu, kad šiemet žiūrovai galės pamatyti išskirtinės kokybės lenktynes, kurių starto šįkart ypatingai laukiame”, – sakė “LG OLED & LKU by Porsche Club Lithuania” (nr. 5) komandos vairuotojas bei kredito unijos “Magnus” valdybos pirmininkas Mantas Janavičius.

Šiųmetinėse lenktynėse komanda startuos toje pačioje GT OPEN klasėje, kurioje pernai metais lipo ant prizininkų pakylos atsiimti aukščiausio apdovanojimo. Absoliučioje įskaitoje tuomet jai pavyko užimti taip pat prizinę – trečiąją vietą.

Šiemet komanda važiuos “Porsche 911 (992) GT3 CUP” automobiliu, kuriopagrindiniai parametrai yra tokie: 1280 kg svoris,sekvencinė 6 laipsnių pavarų dėžė su perjungimu ant vairo, 4,0L benzininis atmosferinis variklis su 510 arklio galių. Pagal savo parametrus, šis automobilis yra labai našus, naudoja sąlyginai mažai kuro, lyginant su kitais konkurentais.

 

“Šiemet savo komandai keliame itin aukštus tikslus. Norime savo klasės įskaitoje užimti pirmąją vietą. Taip pat sieksime aukščiausio apdovanojimo ir absoliučioje įskaitoje. Todėl intensyviai ruošiamės, treniruojames ir esame maksimaliai susikaupę startui”, – pažymėjo M. Janavičius.

Anot jo, pernai metais, kuomet komandai pavyko pasiekti taip pat puikių rezultatų, buvo išmokta daug vertingų pamokų.

“Supratome, kad kiekviena minutė ištvermės varžybose yra tokia pat svarbi kaip sprinto varžybose. Visų pirma, reikia nepamiršti, kad lenktynės trunka bemaž 9 valandas, todėl būtina atsakingai viską daryti – taupyti kurą, automobilio resursus, padangas ir pan. Tačiau tuo pat metu reikia važiuoti taip, lyg finišas būtų už minutės, tad reikia nuolatos balansuoti tarp vieno ir kito”, – patirtimi dalinosi M. Janavičius.

Komandos pateiktos nuotraukos ir informacija