„108 km moterų iššūkio“ dalyvės į pagalbą kviečiasi Vaidotą Žalą

Tik trys savaitės beliko iki didžiausių Baltijos šalyse, jubiliejinių, 25-ųjų „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių.

Pirmieji dalyvių registraciją sustabdė „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių programoje jau septintus metus paeiliui esančių „108 km moterų iššūkio“ organizatoriai, savaitgalį priėmę paskutiniąją, 108-ąją komandinę paraišką.

Naujas moterų iššūkio rekordas

„108 komandos, kurių sudėtyje net 401 dalyvė – tai ne tik naujas šių varžybų rekordas! Simboliška, kad „108 km moterų iššūkyje“ varžysis 108 moterų komandos, – džiaugiasi šių lenktynių organizatorė Jolanta Iselionienė. – Malonu, kad mūsų pramoginis-orientacinis ralis, skirtas išskirtinai tik dailiosios lyties atstovėms, kasmet susilaukia vis didesnio dėmesio“.

„108 km moterų iššūkio“ ralyje organizatoriai šiemet pradžiugins ir išskirtinėmis naujovėmis.

„Jubiliejinės jų istorijoje, 25-osios „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės, kurių programą papildo ir mūsų renginys, skatina padaryti viską, kad bičiulių būryje smagiai praleista diena prie vairo, kai damų ekipažai ne tik varžysis 108 km orientacinio ralio trasoje, bet ir privalės atlikti nuotaikingas papildomas užduotis, įsimintų ilgam kiekvien

am ekipažui ir kiekvienai jo narei. Ir ne tik dalyvaujančioms pirmą kartą, bet ir renginio senbuvėms“, – sako J. Iselionienė.

Bendras „108 km moterų iššūkio“ maršrutas – per 200 kilometrų, iš kurių 108 km pagal kelio knygą, o visi kiti kilometrai – pervažiavimai tarp rungčių.

Dalyvių laukia tikrai įdomios užduotys, kurias ne visas organizatoriai gali atskleisti, slalomai, važiavimas ant slidžios dangos, įnirtinga kova, karštas vakarėlis VIP erdvėje ir labai daug gerų emocijų.

„108 km moterų iššūkio“ ralio rengėjai primena, jog visi ekipažai, kaip jau įprasta, važiuos bendro naudojimo keliais, laikydamiesi kelių eismo taisyklių. Kartu jie prašo nepamiršti, jog pramoginiame orientaciniame ralyje neverta beatodairiškai skubėti, nes sėkmę nemenka dalimi lemia sėkmingai įvykdytos tam tikros užduotys.

Moterų iššūkio varžybų dalyvės startuos ir finišuos pagrindinėje „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių trasoje, o jų nugalėtojos ir prizininkės bus pagerbtos lenktynių didžiojoje scenoje.

Ralio paslapčių moteris mokys V. Žala

Neretai pasigirsta balsų, jog anoks čia ralis, moterys nerūpestingai pasivažinėja, pelno kupetą dėmesio ir apdovanotos išsiskirsto. Tačiau jei taip būtų iš tiesų, vargu ar damos prašytų konsultacijų iš tokių ralio meistrų, Dakaro maratono dalyvių, kaip Vaidotas Žala?

Būtent jau antrus metus žymųjį lenktynininką savo ambasadoriumi yra pasirinkusi klaipėdiečių RNDV įmonių grupės komanda, į šias varžybas deleguojanti net šešis ekipažus, kurių kiekvieną sudarys po 5 merginas, o iš viso net 30 entuziastingų moterų ir merginų.

Pernai klaipėdietės į varžybas delegavo keturis ekipažus.

„Šiemet tikimės ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir sieksime iškovoti pergalių. Po RNDV merginų debiuto išgirdome pačių geriausių atsiliepimų, tad šįkart labai lengvai subūrėme naujas ekipas, iš kurių net 24 merginos debiutuos, – sako komandos vadovė Rimantė Jurevičienė –

Iššūkiui ruošiamės labai ri

mtai, o siekdamos geresnių rezultatų organizuojame specialią  treniruotę su profesionaliu lenktynininku, RNDV ambasadoriumi Vaidotu Žala, kuris tikrai nešykštės vertingų patarimų, taip pat kartu išbandysime jėgas Klaipėdos autodrome slalomo ir šlapios dangos aikštelėse“.

Įmonės komandos, dalyvausiančios „108 km moterų iššūkio“ ralyje, jaučia puikų įmonės grupių vadovų palaikymą.

Šiemet renginyje įvesta naujovė – „Įmonių komandinė įskaita“, kuri klaipėdietėms nesukėlė galvos skausmo. Du ekipažai rungsis „elektromobilių įskaitoje“, tad pasirinkimas tenka tik keturioms likusioms. Todėl į „Įmonių įskaitą“ nuspręsta deleguoti ne pirmą kartą dalyvaujančias šiame nuotaikingame moterų ralyje.

Įkvepia dvi pergalės paeiliui

Automobiliu, pažymėtu 44-uoju startiniu numeriu, lenktynes pradės Kauno TÜTA X MTSGRG  komanda.

„Aš, Daniela, kartu su Karolina ir Urte esame draugės nuo seno, o šiais metais prisijungė ir nauja mūsų komandos narė – Ieva, – pasakoja ekipos narė Daniela Aleksandravičiūtė – Dažnai vykdavau į lenktynes kartu su tėčiu Elonu Aleksandravičiumi, kuris daugelį metų dirba komandos vadovu, o anksčiau ir pats dalyvaudavo lenktynėse. Manau, kad noras lenktyniauti ir išmėginti save ekstremaliose situacijose – paveldimas. Todėl kai tėtis papasakojo apie „108 km moterų iššūkį“, neabejojau ir nusprendžiau, kad privalome dalyvauti. Pasiūliau vienai, kitai draugei ir taip subūrėme komandą. Kelis metus iš eilės pasiruošti padeda mūsų komandos vadovas Eimantas Navikauskas, pernai tapęs 1006 km lenktynių čempionu, o šiemet važiuojantis kartu su „Circle K miles Plus Racing Team“ komandos s

portininkais.

TÜTA X MTSGRG moterų iššūkį šturmuos jau penktą kartą iš eilės ir, pasak lenktynininkių, tikrai neketina sustoti.

Damas įkvepia 2022 ir 2023 metais elektromobilių įskaitoje laimėtos pirmosios vietos.

 EN

Vytauto PILKAUSKO, Andriaus LAUCIAUS, Justo LENGVINO ir Tomo KRISIULEVIČIAUS nuotraukos

„Aurum 1006 km lenktynių“ spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“